گلر نقده ای جانشین جدی مهدی رحمتی 
گلر نقده ای جانشین جدی مهدی رحمتی 

یاسین حسین زاده گلر نقده ای تیم المینا عراق که چندین سال است ستاره لیگ عراق است . در فصل پیش در نقل و انتقالات زمستانی در استانه استقلال و جانشینی رحمتی بود که این اتفاق به دلیل اختلاف طرفین نهایی نشد و یک بار دیگر در صدر اخبار لیگ عراق قرار گرفت. یاسین حسن […]

یاسین حسین زاده گلر نقده ای تیم المینا عراق که چندین سال است ستاره لیگ عراق است . در فصل پیش در نقل و انتقالات زمستانی در استانه استقلال و جانشینی رحمتی بود که این اتفاق به دلیل اختلاف طرفین نهایی نشد و یک بار دیگر در صدر اخبار لیگ عراق قرار گرفت.
یاسین حسن زاده در یک نظر سنجی بعنوان بهترین گلر لیگ عراق انتخاب شد این عنوان وقتی ارزشمند میشود که رقبای این گلر نقده ای در بهترین  نظرسنجی حضور داشتند ،جلال حسن گلر تیم ملی عراق و باشگاه الزورا و همچنین احمد بازل گلر تیم الشرطه حضور داشتند
حسن زاده در ۱۱ بازی دور اول (قبل کرونا) در لیگ عراق ۹ کلین شیت را به ثبت رسانده که همین عملکرد باعث شد او در نظرسنجی این عنوان ارزشمند را بدست بیاورد .
رسانه های عراقی در نشر این خبر جمله پایان خوش یاسین کریم را در عراق بکار بردند که این جمله احتمال حضور یاسین حسین زاده را در لیگ برتر فوتبال ایران را افزایش می دهد.