پیام صوتی فرانچسکو توتی دختر عاشق فوتبال را از کما خارج کرد
پیام صوتی فرانچسکو توتی دختر عاشق فوتبال را از کما خارج کرد

فرانچسکو توتی ستاره سابق تیم رم به دیدار دختری رفت که صدای ضبط‌شده او این طرفدار دوآتشه را از کما خارج کرده بود. فرانچسکو توتی ستاره سابق تیم رم به دیدار دختری رفت که صدای ضبط‌شده او این طرفدار دوآتشه را از کما خارج کرده بود.  روزنامه الوسط کویت خبر داد، ایلینا مانلی (۱۹ساله) بعد […]

فرانچسکو توتی ستاره سابق تیم رم به دیدار دختری رفت که صدای ضبط‌شده او این طرفدار دوآتشه را از کما خارج کرده بود. فرانچسکو توتی ستاره سابق تیم رم به دیدار دختری رفت که صدای ضبط‌شده او این طرفدار دوآتشه را از کما خارج کرده بود.
 روزنامه الوسط کویت خبر داد، ایلینا مانلی (۱۹ساله) بعد از شنیدن صدای ضبط‌شده فرانچسکو توتی ستاره سابق این تیم بعد از ۹ ماه از کما خارج شد.

گرچه ایلینا از طرفداران تیم لاتزیو رقیب تیم رم است، اما علاقه وافری به توتی دارد و به همین دلیل توتی نیز چندی پیش در پیامی تصویری خطاب به این طرفدار فوتبال گفت: ایلینا تسلیم نشو، تو می‌توانی و ما همه با تو هستیم.

توتی در پیام خود به مانلی قول داده بود در صورتی که از کما خارج شود به دیدار او برود و به وعده خود عمل کرد.

او بعد از این دیدار که حدود یک ساعت و نیم به طول انجامید به خبرنگاران گفت: او به من لبخند زد و بعد گریست. ملاقات تاثرانگیزی بود. به ایلینا قول دادم بعد از خروج از بیمارستان هم با یکدیگر ملاقات خواهیم کرد.

والدین این دختر نیز به خبرنگار روزنامه کوریرا دلا سرا گفتند: ما در لحظه‌ای به یاد علاقه شدید ایلینا به فرانچسکو افتادیم و توانستیم با او تماس بگیریم و از او بخواهیم که یک پیام صوتی برایمان بفرستد. فرانچسکو هم لحظه‌ای درنگ نکرد و با خوش‌قلبی این پیام را برای ما فرستاد.