نمایشگاه کتاب و کتاب خوانی یکشنبه در فرهنگسرای سیمرغ بوکان برگزارشد
نمایشگاه کتاب و کتاب خوانی یکشنبه در فرهنگسرای سیمرغ بوکان برگزارشد

به گزارش کردستان فردا روز یکشنبه مورخ ۱۲/ ۸/ ۱۳۹۸ در طی مراسمی نمایشگاه کتاب و کتاب خوانی در فرهنگسرای سیمرغ برگزار شد. این مراسم که با حضور ماموستا عباس احمدی امام جمعه بوکان و منصور احمدی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی برگزار شد. امام […]

به گزارش کردستان فردا روز یکشنبه مورخ ۱۲/ ۸/ ۱۳۹۸ در طی مراسمی نمایشگاه کتاب و کتاب خوانی در فرهنگسرای سیمرغ برگزار شد. این مراسم که با حضور ماموستا عباس احمدی امام جمعه بوکان و منصور احمدی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی برگزار شد.

امام جمعه بوکان با اشاره به این که فرهنگ ایرانی ها مبتنی بر مطالعه فکر درست و مثبت بوده است گفت: امیدوارم که تلاش بیشتری برای فرهنگ کتاب و کتاب خوانی شود تا جوانان ما از فضای مجازی دور و به مطالعه روی آورند.

منصور احمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سخنان خود ضمن اشاره به اینکه گسترش فضای مجازی در جامعه، موجب کاهش مطالعه شده است، اظهار داشت: “هنگامی که یک کتاب را مطالعه می‌کنیم از دنیای مخرب مجازی که شبانه‌روز ذهن ما را بمباران می‌کند فاصله می‌گیریم، زیرا کتاب منبع و سرچشمه‌ی آگاهی است و ثمره‌ی سالها تحقیق است. ارتقای سطح مطالعه در جامعه سطح فرهنگی جامعه را بالا می‌برد و در همین راستا این نمایشگاه برگزار می‌شود تا شور و اشتیاقی در مردم بوجود بیاورد و خوشبختانه هر سال با استقبال عالی مردم از جمله دانش‌آموزان همراه بوده است و فرصتی بوده تا ناشران, کتاب‌های خود را معرفی کنند و از موج ایجاد شده در این راستا بهره ببرند.”

حامد قدرتی مسئول برگزاری نمایشگاە ضمن ابراز خرسندی از استقبال بوکانی ها گفت: نمایشگاە کتاب بوکان با ۶۰۰۰ عنوان و ۴۰۰۰ جلد با موضوعات سیاسی، تاریخی، رمان و ادبیات، فلسفه، روان‌شناسی، کودک و نوجوان، پزشکی، ورزشی و دینی و مذهبی به زبان‌های کردی، فارسی، عربی و انگلیسی با ۵۰ درصد تخفیف برای کتاب‌های عمومی و ۳۰ تا ۴۰ درصد برای کتاب‌های درسی و کمک درسی هر روز از ۱۰ آبان تا ۱۰ آذر از ساعت ۹ صبح تا هشت شب در فرهنگسرای سیمرغ دایر می‌باشد.

  • نویسنده : کردستان فردا