نحوه پنهان  کردن وضعیت فعالیت در اینستاگرام
نحوه پنهان  کردن وضعیت فعالیت در اینستاگرام

همان طور که مطلع هستید در اپلیکیشن اینستاگرام می توان فعالیت فالووینگ ها را به طور کامل زیر نظر داشت. برای مثال اگر یکی از این افراد پستی را لایک کرده باشد، شما از سربرگ Following اپلیکیشن می توانید از آن مطلع شوید. همچنین این امکان به شما داده می شود تا از بخش دایرکت وضعیت آنلاین بودن یا نبودن افراد را بررسی کنید (بهترین آنفالویاب اینستاگرام برای آیفون).

همان طور که پیش تر گفتیم، امکان مشاهده کردن آنلاین بودن یا نبودن کاربران از طریق بخش دایرکت وجود دارد. با وارد شدن به این منو، وضعیت فعالیت تمامی افرادی که با آن‌ ها چت کرده‌ اید، نشان داده می شود. در واقع زیر اسم پروفایل هر کاربر، عباراتی مانند “Active 2h ago” و یا “Active Now” دیده می‌شود (چگونه فونت نوشتاری اینستاگرام را تغییر دهیم؟).

وضعیت آنلاین بودن یا نبودن شما به صورت پیش فرض برای سایر کاربران قابل مشاهده است. در صورتی که از این مورد رضایت ندارید و می خواهید فعالیت خود در اینستاگرام را مخفی کنید، می بایست اقداماتی را انجام دهید. برای مخفی کردن فعالیت خود در اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

در صورتی که اینستاگرام شما آپدیت نیست، آن را از طریق گوگل‌ پلی یا اپل استور آپدیت کنید.
برنامه را باز کرده و وارد پروفایل شخصی خود شوید. به گزینه Settings و سپس privacy بروید. گزینه Activity Status را انتخاب کرده و تیک آن را بردارید. حالا وضعیت فعالیت شما در اینستاگرام از دید بقیه پنهان است.