ناصر الخلیفی، مالک پاری سن ژرمن نیز انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن را تایید کرد.
ناصر الخلیفی، مالک پاری سن ژرمن نیز انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن را تایید کرد.

به نظر می رسد رویای ناصر الخلیفی، مالک متمول باشگاه پاری سن ژرمن تایید شده و دیگر فوق ستاره بزرگ بارسلونا نیز به زودی لباس این تیم را به تن خواهد کرد. در سال ۲۰۱۷ بود که او با حرکتی شوکه کننده و با انتقالی ۲۲۰ میلیون یورویی موفق شد نیمار، گلزن برزیلی بارسلونا را […]

به نظر می رسد رویای ناصر الخلیفی، مالک متمول باشگاه پاری سن ژرمن تایید شده و دیگر فوق ستاره بزرگ بارسلونا نیز به زودی لباس این تیم را به تن خواهد کرد. در سال ۲۰۱۷ بود که او با حرکتی شوکه کننده و با انتقالی ۲۲۰ میلیون یورویی موفق شد نیمار، گلزن برزیلی بارسلونا را به چنگ خود درآورد و حالا و بعد از چهار سال، کاپیتان بلوگرانا نیز آماده پوشیدن لباس پاری سن ژرمن شده است.

این در حالیست که همه آماده شنیدن خبر تمدید قرارداد لیونل مسی با باشگاه بارسلونا و ماندن او در نوکمپ بودند، اما خوان لاپورتا دیروز اعلام کرد چنین اقدامی ممکن نیست و آنها چاره ای جز وداع با بهترین گلزن تاریخ این باشگاه ندارند. اگرچه یک سال قبل و بعد از منتشر شدن شایعه جدایی لیونل مسی نام باشگاه هایی چون منچسترسیتی، یونایتد، چلسی و اینتر نیز در بین مشتریان او مطرح شده بود، اما امسال  تنها پاری سن ژرمن به صورت رسمی برای خرید این بازیکن اقدام کرد و این انتقال احتمالا طی چند روز آینده رسمی خواهد شد.

حالا خلیفه بن حمد آل ثانی، مرد ثروتمند قطری با انتشار تصویری ساختگی از لیونل مسی در پیراهن پاری سن ژرمن، در توئیتر خود نوشت: “مذاکرات به طور رسمی به پایان رسید و به زودی این خبر رسما اعلام می شود.”