منچستریونایتد برای جذب مهاجم لورکوزن دست به کار شد
منچستریونایتد برای جذب مهاجم لورکوزن دست به کار شد

باشگاه منچستریونایتد اولین گام‌ها برای به خدمت گرفتن مهاجم جامائیکایی تیم فوتبال بایرلورکوزن را برداشت. نشریه انگلیسی «اکسپرس» گزارش داد؛ باشگاه منچستریونایتد نسبت به خدمت گرفتن لئون بایلی از بایرلورکوزن علاقه‌مند است، از این‌رو نمایندگان این باشگاه با مدیر برنامه‌های این مهاجم جامائیکایی نشستی برگزار کرده‌اند و در خصوص احتمال پیوستن او به جمع شیاطین […]

باشگاه منچستریونایتد اولین گام‌ها برای به خدمت گرفتن مهاجم جامائیکایی تیم فوتبال بایرلورکوزن را برداشت. نشریه انگلیسی «اکسپرس» گزارش داد؛ باشگاه منچستریونایتد نسبت به خدمت گرفتن لئون بایلی از بایرلورکوزن علاقه‌مند است، از این‌رو نمایندگان این باشگاه با مدیر برنامه‌های این مهاجم جامائیکایی نشستی برگزار کرده‌اند و در خصوص احتمال پیوستن او به جمع شیاطین سرخ در تابستان آینده بحث و تبادل‌نظر کرده‌اند.

بایلی ۲۳ ساله که همچنین مورد توجه دو باشکاه تاتنهام و میلان نیز هست، تا سال ۲۰۲۳ تحت‌قرارداد باشگاه بایرلورکوزن است و ارزشش هم در بازار نقل‌وانتقالات ۳۵ میلیون یورو تخمین زده شده است.

این مهاجم چپ پا که قابلت بازی در پست بال راست را نیز دارد، این فصل در ۳۲ بازی از رقابت‌های مختلف که برای لورکوزن به میدان رفته و آمار ۱۲ گل‌زده و ۹ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

منچستریونایتد رسماً برای جذب مهاجم لورکوزن دست به کار شد