قیمت انواع دلار، یورو، سکه و درهم در بازار روز دوشنبه
قیمت انواع دلار، یورو، سکه و درهم در بازار روز دوشنبه

در نیمه اول روز قیمت‌ها در بازار ارز متعادل پیش رفت و نوسان‌ها حداقلی بود قیمت دلار در مرز حساس ۲۶ هزار تومان در نوسان بود و قیمت یورو ابتدای کانال ۳۰ هزار تومان چرخ زد. به گزارش کردستان فردا، سکه تا نیمه اول روز و در مقایسه با قیمت دیروز بدون تغییر بود هرچند […]

در نیمه اول روز قیمت‌ها در بازار ارز متعادل پیش رفت و نوسان‌ها حداقلی بود قیمت دلار در مرز حساس ۲۶ هزار تومان در نوسان بود و قیمت یورو ابتدای کانال ۳۰ هزار تومان چرخ زد.

به گزارش کردستان فردا، سکه تا نیمه اول روز و در مقایسه با قیمت دیروز بدون تغییر بود هرچند که در ابتدای نیمه دوم 200 هزار تومان خود را بالا کشید و به میانه کانال 12 میلیون تومان رفت. قیمت سکه امروز بین اقامت در کانال 12 میلیون و کوچ به کانال پایین‌تر مردد بود. برخی تصور می‌کردندقیمت سکه امروز کاهشی باشد اما برخی معامله گران تأکیددارند سکه به هسته سخت رسیده و کاهش قیمت در آن با اتکا به متغیرهای کنونی رخ نمی‌دهد.

درهم نیز که در بازار قیمت ساز دلار است 7 هزار و 260 تومان فروش رفت اما قیمت درهم در ابتدای نیمه دوم بازهم پایین‌تر آمد تا باقیمت دلار در بازار تطبیق بیشتری داشته باشد.