سید ناصر قوامی گفت :مجلس یازدهم‌ آیا می تواند به سمت استیضاح روحانی برود؟
سید ناصر قوامی گفت :مجلس یازدهم‌ آیا می تواند به سمت استیضاح روحانی برود؟

سید ناصر قوامی ،نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی گفت: نمی‌توان انتظار داشت که مجلس یازدهم به سمت استیضاح رئیس‌جمهور برود. مجلس مشکلی برای دولت ایجاد نمی‌کند. سید ناصر قوامی، نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت تعامل دولت و مجلس برای حل مشکلات کشور، بیان کرد: تعامل دولت و مجلس برای حل […]

سید ناصر قوامی ،نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی گفت: نمی‌توان انتظار داشت که مجلس یازدهم به سمت استیضاح رئیس‌جمهور برود. مجلس مشکلی برای دولت ایجاد نمی‌کند.

سید ناصر قوامی، نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت تعامل دولت و مجلس برای حل مشکلات کشور، بیان کرد: تعامل دولت و مجلس برای حل مشکلات کشور بسیار مهم بوده و به نفع مردم است.

سید ناصر قوامی در پیش بینی خود از تعامل مجلس یازدهم با دولت، اظهار کرد: مجلس در سال های اخیر جایگاه خود را از دست داده است و نمی تواند در کارهای مهم علیه دولت اقدام کند اما در امور دیگر مثل سوال از وزرا می تواند فعال باشد یا به دولت فشار بیاورد که دولت مدیران خود را تعویض کند. مجلس نمی تواند برای دولت مشکل بتراشد.

قوامی با بیان اینکه قدرت قانونگذاری و نظارت مجلس کاهش یافته است و نهادهای دیگری در این زمینه ها فعالیت می کنند، تصریح کرد: رهبری همواره حامی دولت ها بوده است و درباره دولت روحانی هم همین شرایط وجود دارد و نمی توان انتظار داشت که مجلس یازدهم به سمت استیضاح رییس جمهور برود. مجلس مشکلی برای دولت ایجاد نمی کند.