روایتی دیده نشده از سریال«توابین دهه شصت»
روایتی دیده نشده از سریال«توابین دهه شصت»

سریالی با موضوع توابین اعزام شده به مشهد در دهه شصت برای شبکه خانگی تولید خواهد شد. پیش تولید سریالی با مزمون توابین اعزام شده به مشهد در دهه شصت به نویسندگی و کارگردانی میثم حسنزاده که پیش از این با فیلم‌های متعددی به جشنواره‌های داخلی و خارجی راه یافته بود؛ به زودی آغاز خواهد […]

سریالی با موضوع توابین اعزام شده به مشهد در دهه شصت برای شبکه خانگی تولید خواهد شد.

پیش تولید سریالی با مزمون توابین اعزام شده به مشهد در دهه شصت به نویسندگی و کارگردانی میثم حسنزاده که پیش از این با فیلم‌های متعددی به جشنواره‌های داخلی و خارجی راه یافته بود؛ به زودی آغاز خواهد شد. این سریال برای پخش در پلتفرم‌های شبکه خانگی ساخته می شود.

 

با توجه به تحقیقات و پژوهش های انجام شده در مورد مسائل مربوط به توابین در دهه شصت در مشهد مقدس، نگارش و بازنویسی فیلمنامه این سریال دوازده قسمتی توسط گروهی از نویسندگان به سرپرستی حسنزاده در حال انجام است.

پیش تولید و انتخاب بازیگران این اثر گانگستری_تاریخی که داستان عاشقانه ای را هم روایت می کند به صورت موازی با بازنویسی انجام خواهد شد و در لوکیشن هایی چون مشهد، تهران، غرب و‌جنوب کشور فیلمبرداری خواهد شد.

ایزدی مدیر عامل موسسه توحید ولایت سفارش دهنده این سریال است و فرهاد حسنعلی زاده مدیر کارگروه هنری این موسسه نظارت پروژه را بر عهده دارد.