دکتر قادرزاده: در بوکان تا به این لحظه هیچ مورد مثبت کرونا وجود ندارد
دکتر قادرزاده: در بوکان تا به این لحظه هیچ مورد مثبت کرونا وجود ندارد

دکتر قادرزاده رئیس بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان در گفتگو با کردستان فردا عنوان کرد: تا به این لحظه ( ۴۵: ۲۰ پنجشنبه هشتم اسفندماه) هیچ مورد مثبت کرونا در بوکان وجود ندارد. دکتر قادرزاده ضمن دعوت همشهریان به آرامش افزود: امکانات کامل برای مقابله با موارد کرونایی موجود بوده و یک بخش از […]

  • دکتر قادرزاده رئیس بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان در گفتگو با کردستان فردا عنوان کرد: تا به این لحظه ( ۴۵: ۲۰ پنجشنبه هشتم اسفندماه) هیچ مورد مثبت کرونا در بوکان وجود ندارد.
دکتر قادرزاده ضمن دعوت همشهریان به آرامش افزود: امکانات کامل برای مقابله با موارد کرونایی موجود بوده و یک بخش از بیمارستان با ۲۴ تخت ایزوله شده است.
ریاست بیمارستان بوکان از عموم همشهریان خواست تا از مراجعات غیرضرور و غیراورژانسی به بیمارستان و مراکز درمانی، پزشکی پرهیز کرده و از حضور در بیمارستان برای ملاقات بیماران  خودداری نمایند.
قادرزاده در پاسخ به این سئوال که “آیا زدن ماسک ضروری است؟” عنوان کرد:
استفاده از ماسک برای همه الزامی نیست، ماسک تنها برای افرادی که بیمار هستند و نشانەهای بیماری از قبیل سرفه، خلط و تنگی نفس دارند و کسانی که از بیمار مراقبت می کنند لازم است.
قادرزاده در ادامه با دعوت همگان بە رعایت بهداشت فردی و پرهیز از حضور در جمع های شلوغ افزود: بهترین راه مقابله با کرونا شستن دست ها با آب و صابون بصورت مکرر است.
  • منبع خبر : کردستان فردا