تعریف و تمجید انگلیسی‌ها از جهانبخش + عکس
تعریف و تمجید انگلیسی‌ها از جهانبخش + عکس

یک رسانه انگلیسی درباره علیرضا جهانبخش نوشت: ستاره ایرانی دیگر به فکر رفتن از برایتون نیست، چرا که جهانبخش می‌خواهد بجنگد. این روزها علیرضا جهانبخش، وضعیت مناسبی در انگلیس دارد. این بازیکن که به دلیل نیمکت‌نشینی‌های پیاپی در برایتون، مدام تشویق به خروج از لیگ برتر می‌شد، بر اساس قراردادی که داشت و همچنین تقویت […]

یک رسانه انگلیسی درباره علیرضا جهانبخش نوشت: ستاره ایرانی دیگر به فکر رفتن از برایتون نیست، چرا که جهانبخش می‌خواهد بجنگد.

این روزها علیرضا جهانبخش، وضعیت مناسبی در انگلیس دارد. این بازیکن که به دلیل نیمکت‌نشینی‌های پیاپی در برایتون، مدام تشویق به خروج از لیگ برتر می‌شد، بر اساس قراردادی که داشت و همچنین تقویت روحیه مبارزه‌طلبانه‌اش، در این تیم ماندنی شد.

 

حالا نه تنها به جهانبخش بیشتر بازی می‌رسد که صفحه توییتر لیگ برتر با انتشار گل برگردان علیرضا جهانبخش مقابل چلسی از آن به عنوان یک ضربه «نمادین» یاد کرد.

چنان که می‌دانید یاد کردن از این ضربه فوق‌العاده عنوان ضربه نمادین، واژه‌ای بسیار مهم تلقی می‌شود و این نکته نشان می دهد که حضور «علی جهان» در انگلستان چقدر اهمیت دارد.

از سوی دیگر رسانه انگلیسی worthingherald هم نوشت: ستاره ایرانی دیگر به فکر رفتن از برایتون نیست، چرا که او می‌خواهد بجنگد.

 

10