برگزاری نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد شهرستان بوکان
برگزاری نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد شهرستان بوکان

‍ ‍ ‌ نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد در تاریخ ۲۴ تیرماه ۹۸ در سالن کنفرانس فرمانداری بوکان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری  کردستان فردا ،نشست هم اندیشی تشکل های مردم نهاد به مناسبت هفته مشارکت اجتماعی با ریاست خسرو پور سرپرست فرمانداری بوکان با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع […]

‍ ‌

نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد در تاریخ ۲۴ تیرماه ۹۸ در سالن کنفرانس فرمانداری بوکان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری  کردستان فردا ،نشست هم اندیشی تشکل های مردم نهاد به مناسبت هفته مشارکت اجتماعی با ریاست خسرو پور سرپرست فرمانداری بوکان با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع و منشی جلسه ضمن عرض خیر مقدم به سرپرست فرمانداری بوکان ، اصحاب رسانه و مسئولان و نمایندگان تشکل های مردم نهاد حاضر، جلسه را شروع کرد.

در ابتدا از افراد حاضر در جلسه دعوت به ارائه مطالب و مسائل مربوط به سمن های شهرستان بوکان شد که در آن مدیران تشکل ها به بیان مشکلات و گلایه های خود از عدم همکاری ادارات دولتی برای پیشبرد هرچه بهتر امورات پرداختند.

در این دیدار مدیران سمن ها مشکلات و مطالبات خود را در خصوص دولت عنوان نمودند.

در این میان نیز مسائل مربوط به شفاف سازی امور مالی و پولی در این نهادها مورد بحث قرار گرفت .اظهارات مدیران این گونه بود: کلیه دفاتر مالی و ورود و خروج مالی توسط امور مالیاتی بررسی می‌شود و اضافه کردند که مردم به حساب‌های شخصی اعتماد نکنند و پولی که خیرین پرداخت می کنند باید به حساب های حقوقی واریز شود.

خسرو پور در سخنان خود اذعان نمود: اگر دولت به این نهادها کمک کند درصد خطا در تصمیم گیری ها کمتر خواهد شد و برنامه هایتان را با مسئولیت ما برگزار کنید ما از شما حمایت می‌‌کنیم، آن گونه که تا کنون نیز هرگونه کمکی صورت گرفته است، مگر دوستانی که نیاز به کمک ما نداشته اند‌.

وی افزود که میان هیچ یک از سمن‌ها تفاوتی برای ما وجود ندارد و ادارات نیز ذهنیت مثبتی برای سازمان‌های مردم نهاد دارند و بر اساس اساسنامه ای که به تایید هیئت نظارت و تشکل های مردم نهاد رسیده است اعلام آمادگی می‌کنیم که هر کمکی قابل انجام باشد ما دریغ نمی‌کنیم چون این نهادها به راستی می توانند خیلی کمک حال مردم باشند.

 

 
  • نویسنده : داود قهرمانی