برگزاری جلسه هم اندیشی در سالن اجتماعات فرمانداری
برگزاری جلسه هم اندیشی در سالن اجتماعات فرمانداری

 برگزاری جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه در خصوص راهکارهای مقابله با ویروس کرونا در سالن اجتماعات فرمانداری امروز چهارشنبه ۷ اسفندماه جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات فرمانداری به ریاست لقمان خسرو پور فرماندار بوکان برگزار شد. خسروپور سرپرست فرمانداری بوکان در ابتدای جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه […]

 برگزاری جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه در خصوص راهکارهای مقابله با ویروس کرونا در سالن اجتماعات فرمانداری

امروز چهارشنبه ۷ اسفندماه جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات فرمانداری به ریاست لقمان خسرو پور فرماندار بوکان برگزار شد.
خسروپور سرپرست فرمانداری بوکان در ابتدای جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه گفت: من همیشه به رسانه ها ایمان داشته ام. همه با هم به شیوه ای هماهنگ و منسجم باید به مقابله با کرونا بپردازیم و شهروندان بوکانی با وجود امکانات موجود نگران نباشند.
 در این جلسه که ریاست بیمارستان و شبکه بهداشت و جانشین دادستان نیز حضور داشتند، ضمن ارائه گزارش و اطلاعات پزشکی در خصوص ویروس کرونا از اصحاب رسانه تقدیر و مصوب شد که سلامت روان افراد، سلامت جامعه را در پی خواهد داشت.
دکتر عباسی رئیس اداره شبکه بهداشت بوکان اذعان کرد: همه ما مسئول حفظ آرامش جامعه هستیم و هم اکنون هیچ مورد ابتلایی در سطح شهرستان وجود ندارد. وی در ادامه گفت: شستن مکرر دست ها با آب و صابون اولویت اول برای همگان است و ایجاد نشاط در مقابله با کرونا و هر بیماری دیگر از بهترین درمان ها است.
دکتر قادرزاده ریاست بیمارستان شهید دکتر قلی پور گفت: یک بخش از بیمارستان ایزوله شده و تمامی امکانات جهت مقابله با کرونا و درمان بیماران احتمالی مبتلا به کرونا در بیمارستان موجود بوده و جای هیچگونه نگرانی نیست.
خانم دکتر عباسی فرید نیز در این رابطه با اشاره به راههای پیشگیری گفت: لازم است سیستم بدن با خوردن غذاهای آبکی، میوه و سبزیجات تازه تقویت گردد. وی از رسانه ها درخواست نمود که اطلاعات فنی و پزشکی را به شیوه درست و هماهنگ با مراکز بهداشت و درمان انتشار دهند.

پاسخ به خبرنگار کردستان فردا

 آقای شمس، جانشین دادستان بوکان ضمن تقدیر از تمامی پرسنل بهداشت و درمان شهرستان بوکان، در پاسخ به خبرنگار کردستان فردا در خصوص ورود دادستان به موضوع احتکار و گرانی اجناس مرتبط با پیشگیری از کرونا گفت: در قانون در مورد دو مسئله احتکار و نشر اکاذیب جرم انگاری شده است. در صورت گزارش اداره تعزیرات در خصوص احتکار و یا گران فروشی، دادستان به عنوان مدعی العموم ورود خواهد کرد.
جانشین دادستان بوکان همچنین گفت: هم اکنون جهت پیشگیری، خوابگاه زندانیان خارج از زندان تعطیل شده است، و فردا به غیر از جرایم قصاص، خشن و کلاهبرداری، همه زندانیان تا ۱۵ فروردین به خانه خواهند رفت.
کسانی که  وثیقه هم ندارند با تشخیص قاضی مرخص خواهند شد.
 در پایان جلسه از زحمات تمامی پزشکان و پرسنل بیمارستان و مراکز درمانی تقدیر و تاکید شد که مراکز درمانی و بهداشت و بیمارستان آمادگی کامل خدمت رسانی به شهروندان عزیز را داشته و شهروندان هیچ نگرانی نداشته باشند و راهکارهای توصیه شده توسط متخصصان را برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا مدنظر قرار دهند.
  • نویسنده : کردستان فردا
  • منبع خبر : کردستان فردا