بازداشت افرادی که تصاویری از شکار خرس را منتشر کردند
بازداشت افرادی که تصاویری از شکار خرس را منتشر کردند

 افرادی که تصاویری از شکار خرس در روستای اطراف ماکو را انتشار داد بودند توسط پلیس فتا بازداشت شدند. مهران نظری مدیر کل حفاظت از محیط زیست آذربایجان غربی بیان کرد: در پی انتشار تصویری از شکار یک قلاده خرس در منطقه کوهستانی شهرستان ماکو، توسط ۲نفر شکارچی در فضای مجازی، موضوع به پلیس فتای […]

 افرادی که تصاویری از شکار خرس در روستای اطراف ماکو را انتشار داد بودند توسط پلیس فتا بازداشت شدند. مهران نظری مدیر کل حفاظت از محیط زیست آذربایجان غربی بیان کرد: در پی انتشار تصویری از شکار یک قلاده خرس در منطقه کوهستانی شهرستان ماکو، توسط ۲نفر شکارچی در فضای مجازی، موضوع به پلیس فتای استان اطلاع رسانی و از این طریق پیگیری لازم انجام شد.

 وی افزود: پلیس فتا نیز اقدام‌های لازم را به منظور دستگیری متخلفان انجام داده‌ و ماموران پس از عزیمت به محل ۲ فرد خاطی را دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مقام قضایی تحویل دادند.

مهران نظری گفت: برابر تعامل و همکاری بوجود آمده بین سازمان حفاظت محیط زیست و پلیس فتا و پیرو هشدارهای قبلی انتشار هرگونه تصاویر مربوط به حیوان آزاری در فضای مجازی رصد و در صورت مشاهده موارد مشابه با انتشار دهندگان این تصاویر دردناک که باعث جریحه دار شدن احساسات عمومی هموطنان در فضای مجازی می‌شود، با جدیت برخورد می‌کنند.

  • نویسنده : کردستان فردا